• Pomoc przy budowie

  Najnowsze trendy w branży budowlanej

  Trendy dotyczą nie tylko ubrań. Trendy zmienia się równie często w budownictwie. Jeszcze kilkanaście lat wstecz domy stawiało się i wykańczało w odmienny sposób niż dziś. Dobrze jest sprawdzić w jaki sposób obecnie stawia się domy, szczególnie jeżeli planujemy budowę własnego domu.

 • Znaczenie przemysłu

  Regały a także nagrzewnice

  Jeśli mamy zamiar magazynować artykuły o długich kształtach jak przykładowo rury, stalowe pręty czy drewniane bele wybornie nadadzą się do tego regały wysięgnikowe. Są one niezwykle łatwe w montażu i przy ich użyciu można wydajnie i bez zbytnich kosztów gromadzić długie części. Konstrukcja regału może być jedno- lub dwustronna.

 • Budowa domów

  Długa legenda łazienek

  Łazienki są z nami już od Starożytności. Historia zaczyna się od cywilizacji helleńskiej, przywiązanej do higieny i do walorów społecznych łaźni. Ideę bardzo wykorzystano w starożytnym Rzymie. Do czasów obecnych zachowały pozostałości term, czyli wielkich łaźni, w których porządni mieszkańcy metropolii zaznawali kąpieli, rozgrzewali się do czerwoności w saunach i cieszyli się umiejętnościami wyszkolonych masażystów.