• Pomoc przy budowie

  Najnowsze trendy w branży budowlanej

  Trendy dotyczą nie tylko ubrań. Trendy zmienia się równie często w budownictwie. Jeszcze kilkanaście lat wstecz domy stawiało się i wykańczało w odmienny sposób niż dziś. Dobrze jest sprawdzić w jaki sposób obecnie stawia się domy, szczególnie jeżeli planujemy budowę własnego domu.

 • Budowa domów,  Pomoc przy budowie

  Wybierz najlepsze schody do stylu swojego wnętrza

  Wszyscy lubimy mieć perfekcyjnie urządzone mieszkanie. W modnych wnętrzach nie tylko dobrze się mieszka i wypoczywa. Elegancki dom to również powód do dumy dla jego gospodarzy, zatem robimy co w naszej mocy, by panowała w nim oryginalna aura. Najważniejsze zadanie czeka na nas na samym wstępie, kiedy urządzamy nasz dom od podstaw. Dużo wcześniej należy wszystko sobie właściwie obmyślić. Później należy wykonywać dany schemat punkt po punkcie. Jeżeli wszystko sobie odpowiednio zawczasu przemyślimy, unikniemy później stylistycznego bałaganu.

 • Budowa domów

  Schody- jak rozplanować przestrzeń, aby nie ograniczały wartościowego miejsca

  Istnieją chwile w naszym życiu gdzie sugerujemy się nie tyle samą modą, co funkcjonalnością. Np. gdy w mieszkaniu ostatnie piętro przeznaczone jest na przestrzeń użytkową, a nie mamy zamiaru niepotrzebnie wydawać większej sumy pieniędzy na drewniane schody. Wówczas najlepszym wyborem będzie zamontowanie rozkładanych schodów, zamiast schodów stałych. Schody strychowe nie zajmują miejsca gdy nie są używane.

 • Budowa domów

  Schody z drewna powinny być wielce szerokie!

  Wiadoma sprawa: drewniane schody powinny być pod dosłownie każdym względem OK. Chcielibyśmy przecież chodzić codziennie po takich schodach, które nie będą sprawiać nam kłopotów. Dbajmy zatem o to by takie schody posiadać w swoim domostwie! W artykule nieco porad na temat schodów. Bez wątpienia warto się z takowymi zapoznać, to akurat coś pewnego.

 • Budowa domów

  Który model materiału zakupić najkorzystniej przy montażu schodów?

  Budowa nowego domu wymaga od nas w szeregu przypadków nabycia znacznej ilości wiedzy. Wiele osób, które jest nieobeznanych w tego typu czynnościach, na początku pracy może poczuć się niepomiernie zagubiona. Liczba elementów, która musi zostać przez nas koniecznie wybrana jest relatywnie duża, w następstwie tego też może to stanowić wielkie źródło niepewności. W nowym domu musimy zwrócić ogromnie dużą uwagę na elementy, które będą przez nas każdego dnia eksploatowane.