• Pomoc przy budowie

  Hale przemysłowe

  Najprawdopodobniej nigdy nie myśleliście jak działa branża parająca się halami przemysłowymi. Wszędzie wokół można dostrzec tego rodzaju budowle, a budowa hal wymaga ogromnego doświadczenia i wypróbowanych rozwiązań, żeby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Na tym rynku jest ogromna konkurencja, ale przy wyborze wykonawcy nie tylko koszt ma znaczenie. Niezwykle istotne są standardy budowlane, gdyż takiego rodzaju konstrukcje muszą spełniać szereg warunków bezpieczeństwa.

 • Pomoc przy budowie,  Porady budowlane

  Gospodarka odpadami-Jak sobie z nimi poradzić?

  Każdego roku każdy człowiek wytwarza kilkanaście kilogramów nieczystości, biorąc pod uwagę ile mieszkańców liczy sobie miasto takie jak Wrocław czy Kraków, kłopot powstały z utylizacji i wywozu śmieci urasta do problemu na skalę globalną. Wywóz odpadów jest sporym zmartwieniem nie tylko dla miast, ale i dla Państw, zwłaszcza będących u szczytu rozwoju cywilizacyjnego.

 • Pomoc przy budowie

  Uczmy dzieci dbać o środowisko!

  Ogrom emocji obudziła tak zwana „ustawa śmieciowa” zmieniająca proces wywożenia śmieci z naszych bloków. Warto w kontekście tych zmian wspomnieć wątek segregacji odpadów z naszych domów. Czy to się w jakiś sposób sprawdza? Odpowiedź może być tylko jedna - oczywiście że tak!