Transport

Autoczęści do Fordów

Za parę dni stuknie 110 rocznica narodzenia korporacji Ford, firmy, która niesamowicie mocno wpłynęła na glob. Ojcem i dyrektorem przedsiębiorstwa był słynny Henry Ford, błyskotliwy przedsiębiorstwa i wynalazca. To dzięki jego pomysłom narodził się Ford T, pionierski samochód wytwarzany taśmowo

.

Pomysłem Forda było rozłożenie całego procesu wytwarzania na małe, proste do zrobienia części. Przedsiębiorstwo stało się najzyskowniejszym biznesem w USA, zapewniając zatrudnienie rzeszom robotników. Do dzisiaj krążą opowieści, jakoby Ford wynagradzał ich tak hojnie, że mogli sobie pozwolić na zakup wytwarzanych przez firmę aut.

Według danych historycznych jest w tym element prawdy – niemniej robotnik taki musiał wiele lat oszczędzać na zakup. W rejonie fabryk samochodów powstawały całe osiedla robotnicze, które posiadały własne prawo i służby porządkowe. Henry’emu Fordowi udało się zbudować nowoczesną korporację na dużo lat przed ich właściwych rozkwitem.

Dzisiaj przedsiębiorstwo ciągle funkcjonuje, dostarczając świetne modele samochodów, takie jak np. zgrabny miejski pojazd Ford S-Performance Wrocław > tylko profesjonalne informacje Focus (zobacz). Zdaje się, że firma mająca już ponad wiek może funkcjonować jeszcze przez dziesięciolecia, jeżeli będzie zawsze trafiać w potrzeby ludzi.

Jeżeli interesują cię części do Forda, możesz oczywiście pójść na niedaleką giełdę motoryzacyjną. Mądrzejszym pomysłem jednak będzie sieć – w cyberprzestrzeni funkcjonuje sporo witryn sklepów, które sprzedają części do Forda (różne przykłady) i innych gatunków aut.

Kliknij ten odnośnik – są w tym miejscu podobne treści, zatem to omówienie (http://www.lankamerprzewozy.pl/) prezentowanej sprawy zapewne też będzie godne polecenia.

Tego typu punkty handlowe odnajdziesz, jeżeli do wyszukiwarki wstawisz sformułowanie „części do Forda”. Żeby ulepszyć efekty szukania, możesz do frazy wpisanej w Google dopisać nazwę jakiegoś modelu samochodu, np. Ford Mondeo. Punkty handlowe w swoim obszarze odnajdziesz, dodając do szukanych słów miejscowość, w której mieszkasz.