Budowa domów,  Pomoc przy budowie,  Porady budowlane

Kuchenne dekoracje

Aktualna kuchnia to nie tylko pomieszczenie przeznaczone do przygotowywania i spożywania posiłków, ale także, spotkań i dyskusji. Warto zadbać, aby to szczególne pomieszczenie było nie tylko wygodnie zaaranżowane, ale także by zastosowane dekoracje i akcesoria nadawały niecodziennego gustu kuchennemu wnętrzu. Taki rezultat można uzyskać używając fototapety kuchenne.

meble

Autor: Black Red White SA

Aranżacja kuchni może stać się ciekawym wyzwaniem. Charakter jaki wdrążymy do tego miejsca będzie odzwierciedleniem osobowości lokatorów domu i panujących trendów. Niezwykle popularne współcześnie są minimalistyczne, jedno lub dwu kolorowe szafy, o połyskliwych i prostych frontach. W takich przypadkach ważną rolę odgrywają dodatki. Wspaniałym dodatkiem do takiej aranżacji mogą stać się fototapety umieszczone w przestrzeni między blatem, a szafkami wiszącymi.

mieszkania

Autor: Reinhold Polska

Do kuchni idealnie nadają się fototapety przedstawiające produkty spożywcze. W kuchni fantastycznie będą prezentować się fotografie przedstawiające pachnące przyprawy, orzeźwiające owoce i jarzyny czy wielobarwne makarony. Można również skusić się o fototapety ilustrujące kawę w formie palonych ziaren i apetycznych, gotowych trunków w stylowychfiliżaneczkach.

Wykonasz krok do przodu, jeśli zobaczysz, co zawiera rzetelna oferta (http://www.czystal.wroclaw.pl/). Sprawdź, że naprawdę dane tam umieszczone są przydatne.

meble kuchenne_slider

Autor: BLACK RED WHITE SA.
Źródło: http://www.brw.com.pl/

Fototapeta do kuchni może również być dekoracją, która nakrywa całą powierzchnię ściany, od podłogi do sufitu. Wielkoformatowe grafiki pokazujące stare sprzęty kuchenne, a także miejscowe dekoracje na tort weselny perfekcyjnie będą pasować do kuchni stylizowanych. Jeśli jednak nie mamy ewentualności wyeksponowania na ścianie kuchennej fototapety, można pokusić się ubarwić nią lodówkę.

Fototapety do kuchni produkowane są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na wysokie temperatury i różnego rodzaju pobrudzenia. Dzięki temu fototapety są bezproblemowe w utrzymaniu – zewnętrzną poplamioną powłokę wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką z odrobiną detergentu. Zabezpieczyć je możemy także szkłem lub pleksi.

Źródło: Demur