Budowa domów,  Pomoc przy budowie,  Porady budowlane

Kuchenne dekoracje

Aktualna kuchnia to nie tylko pomieszczenie przeznaczone do przygotowywania i spożywania posiłków, ale także, spotkań i dyskusji. Warto zadbać, aby to szczególne pomieszczenie było nie tylko wygodnie zaaranżowane, ale także by zastosowane dekoracje i akcesoria nadawały niecodziennego gustu kuchennemu wnętrzu. Taki rezultat można uzyskać używając fototapety kuchenne.

meble

Autor: Black Red White SA

Aranżacja kuchni może stać się ciekawym wyzwaniem. Charakter jaki wdrążymy do tego miejsca będzie odzwierciedleniem osobowości lokatorów domu i panujących trendów. Niezwykle popularne współcześnie są minimalistyczne, jedno lub foxess dwu kolorowe szafy, o połyskliwych i prostych frontach. W takich przypadkach ważną rolę odgrywają dodatki. Wspaniałym dodatkiem do takiej aranżacji mogą stać się fototapety umieszczone w przestrzeni między blatem, a szafkami wiszącymi.

mieszkania

Autor: Reinhold Polska

Do kuchni idealnie nadają się fototapety przedstawiające produkty spożywcze. W kuchni fantastycznie będą prezentować się fotografie przedstawiające pachnące przyprawy, orzeźwiające owoce i jarzyny czy wielobarwne makarony. Można również skusić się o fototapety ilustrujące kawę w formie palonych ziaren i apetycznych, gotowych trunków w stylowychfiliżaneczkach.

Wykonasz krok do przodu, jeśli zobaczysz, co zawiera rzetelna oferta (http://www.czystal.wroclaw.pl/). Sprawdź, że naprawdę dane tam umieszczone są przydatne.

meble kuchenne_slider

Autor: BLACK RED WHITE SA.
Źródło: http://www.brw.com.pl/

Fototapeta do kuchni może również być dekoracją, która nakrywa całą powierzchnię ściany, od podłogi do sufitu. Wielkoformatowe grafiki pokazujące stare sprzęty kuchenne, a także miejscowe wypieki perfekcyjnie będą pasować do kuchni stylizowanych. Jeśli jednak nie mamy ewentualności wyeksponowania na ścianie kuchennej fototapety, można pokusić się ubarwić nią lodówkę.

Fototapety do kuchni produkowane są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na wysokie temperatury i różnego rodzaju pobrudzenia. Dzięki temu fototapety są bezproblemowe w utrzymaniu – zewnętrzną poplamioną powłokę wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką z odrobiną detergentu. Zabezpieczyć je możemy także szkłem lub pleksi.

Źródło: Demur