Budowa domów

Centralne odkurzacze pomocą dla uczuleniowców

Jak pokazują testy, co piąty mieszkaniec Europy skarży na alergie spowodowane przez kurz, pyłki oraz inne bakterie. Do tej pory nie było metody, by się ich pozbyć nie tylko na zewnątrz, ale również w swoim domu lub mieszkaniu. Oczywiście, na rynku są do kupienia nawilżacze powietrza z systemami czyszczącymi, one jednak nie działają całkowicie. Tak samo domowy odkurzacz nie pozbędzie się kurzu czy roztoczy, owszem wyczyści lokum z niepotrzebnych okruchów, lecz kurz może jedynie rozdmuchać.

odkurzacz centralny

Naprzeciwko takim kłopotom staje zyskujący popularność odkurzacz centralny, który własnym programem usuwa nawet do 99% wszelakich brudów, w tym kurz oraz pyłki panujące w powietrzu – zwyczajnie wydmuchuje je na zewnątrz lokalu. To ulga dla uczuleniowców. Następnym faktem występującym na jego pożytek jest to, że możemy zapomnieć o dźwiganiu ciężkiego odkurzacza, bo odkurzacze centralne swoją bazę zamontowaną mają na stałe, a my odkurzamy tylko odpowiednią szczotką. Prócz tego zbiornik na brudy jest tak obszerny, iż opróżniać go należy tylko raz na kilka miesięcy. To całkowicie powoduje, iż odkurzanie jest sporo prostsze, a tym samym dokładniejsze.

Ekologiczne odkurzacze UltraOne Green

Autor: Electrolux Poland sp. z o.o.
Źródło: Electrolux Poland sp. z o.o.

Obecnie zjawił się odkurzacz z systemem Beam – np. beam sc 335. To nowe rozwiązanie pozwala odkurzać nawet nocą, ponieważ z daleko umieszczonej bazy nie dochodzą żadne hałasy. W swojej ofercie Beam posiada różne węże ssące i końcówki, które pozwalają dotrzeć do najmniejszego zakątka mieszkania. Dodatkowe akcesoria w postaci różnych walorów również są niezaprzeczalnym atutem tego urządzenia. Ten centralny odkurzacz (więcej w temacie) można założyć nie tylko podczas budowy domu lub kamienicy, jak również w każdej chwili po zamieszkaniu. Założenie jest tak proste, że każdy nawet samodzielnie z pewnością sobie da radę. Wydaje się, że sposób, którym jest centralny odkurzacz – (kliknij www.doman.com.pl/montaz-instalacji-krok-po-kroku) to istotne wyzwolenie nie tylko dla alergików, ale także wszystkich, którzy chcą posiadać w pełni wysprzątany dom. To doskonałe wyjście dla modnych rodzin lubiących funkcjonalność a także wygodę użytkowania.

Źródło: Doman.com.pl