Pomoc przy budowie,  Porady budowlane

Wybierz ulubione zwierzą na fototapetę

Wzory i dekory opierające się o motywy zwierzęce są nadal popularne w modzie i trendach wnętrzarskich. Odważna panterka, zebra i obite futerkiem dodatki, dodadzą pazura nawet najbardziej stonowanej aranżacji. Dla sympatyków dekoracji ze zwierzętami idealnym pomysłem na odważną dekorację wnętrza są fototapety ze zwierzętami.

Autor: Pixers

Wielkoformatowe fototapety obrazujące obrazki zwierząt albo części ich umaszczenia mogą być interesującą ozdobą lokalu.

Żeby zgłębić informacje na przedstawiany temat, to wcześniej poznaj inne wiadomości na to zagadnienie – wszystkie materiały przeczytaj w witrynie (http://dekorianhome.pl/tapety-dekoracyjne).

Z pewnością polubią je także dzieci. Fototapety pokazujące maleńkie kotki i pieseczki staną się ukochaną ozdobą w każdym pokoju dziecka.

Nie tylko współcześnie istniejące zwierzęta mogą być ciekawą dekoracją ścian w pokoju najmłodszych. Dzieci uwielbiają opowieści o dinozaurach i bajkowych smokach. Smoki i feniksy pojawiają się również w wystroju wnętrz kreowanych na trend wschodni.

W aktualnych aranżacjach widoczny jest żelazny wpływ trendów naturalnych oraz dbałość o życie zwierząt. Obicia z ekologicznej skóry bardzo często zastępują materiały skóropodobne i sztuczne futra, które do złudzenia przypominają naturalne. W sprzedaży dostępne są też fototapety z podobizną skóry wężowej, pasków zebry.

Osoby przebojowe, wesołe, z miłą chęcią przykleją na ścianę w salonie fotografię konia w skali 1:1, zebrę, bądź głowę strusia wystającą zza rogu przedpokoju.

Czy zszokował Cię ten artykuł? Aby zgłębić temat kliknij tutaj i poznaj więcej szczegółów – na pewno będą dla Ciebie zadziwiająco interesujące.

Fototapety na ścianę ze zwierzętami sporządzane są także na osobiste zamówienie. Niczego więc nie ma na przeszkodzie, aby jedną ze ścian w domu udekorował wizerunek domowego ulubieńca.