Budowa domów,  Pomoc przy budowie,  Porady budowlane

Nowy wystrój niedrogo

Odnawianie pomieszczenia to nie tylko zabieg kosmetyczny. Po wielu latach kolory ścian wycierają i brudzą się, a miejsce staje się nieatrakcyjne. To zauważalny bodziec do remontu i idealny pretekst do metamorfozy pokoju.

Autor: Pixers
Odświeżanie pomieszczenia nie musi oznaczać generalnego remontu i wymiany mebli. Czasem to tylko odświeżenie kolorystyki, bądź wkomponowanie w wystrój naklejki na ściany. Najchętniej chwytamy za pędzel na wiosnę, gdy zmienia się aura i pogoda.

Nietrudnym i relatywnie tanim sposobem na metamorfozę pomieszczenia jest fototapeta.

Chcesz przeglądnąć kolejny wpis na ów zajmujący temat? Zatem kliknij łącze tu… i przenieś się do nowej strony, jaką dla Ciebie opracowaliśmy.

Druk wielkoformatowy może być zastosowany jako dekoracja ścian, szaf i drzwi wewnętrznych. Do aranżacji pokoju dla dziecka można zastosować naklejki 3D i różnego rodzaju szablony.

Prasa drukarska

Źródło: http://www.sxc.hu

Domowe abecadłoW modnych stylizacjach pokoi w domach i mieszkaniach, często wykorzystuje się szablony liter dla określenia przeznaczenia pomieszczenia bądź podkreślenia wyrazu określającego poglądy czy nastroju na jednej ze ścian, stosując kontrastową kolorystykę. Pomysł daje świetne efekty w pomieszczeniach urządzanych na styl skandynawski i minimalistyczny. Prosta rozwiązania powodują, że wyraźny napis na jednolitym tle jest dobrze widoczny i sam w sobie wystarcza za dekorację.

Litery wieszane na ścianę, do postawienia na stoliku, czy też haftowane na tkaninach, pasują do dekoracji różnych typów wnętrza. Kochają je nie tylko aranżacje proste ale też ozdobne. Wystarczy podjąć decyzję jaką wybrać czcionkę, rodzaj informacji lub cytat.

Więcej na ten temat mogą Państwo znaleźć w serwisie Drukarnia Kid we Wrocławiu

Przeczytaj najlepszą propozycję na:Drukarnia Kid

Źródło: Drukarnia Kid