Bez kategorii

Apartamenty w największych miastach

Od niedawna jesteśmy świadkami krachu na rynku domów jednorodzinnych. Mały popyt na wille przełożył się na inwestycje w luksusowe budownictwo. W większych miastach apartamentowce rosną w oczach. Wystarczy spojrzeć na wrocławski Sky Tower i warszawski drapacz chmur Złota 44.

Obok apartamentów chętnie wybierane są również przepastne mieszkania w odrestaurowanych kamienicach. Ich ceny, podobnie jak apartamentów (sprawdź na stronie), startują od kilkunastu tysięcy za metr kwadratowy.

Świeże apartamentowce powstają zazwyczaj w samych sercach miast, co jest mocno cenione za wygodny dojazd i rozwiniętą infrastrukturę. Oprócz tego deweloperzy starają się umieszczać apartamentowce w pobliżu dużej ilości drzew, parków i skwerów.

Jeśli chcesz być na bieżąco w owym wątku, to spodoba Ci się aktualna treść (http://www.nadwigrami.pl/stadnina-koni,historia.html). Poczytasz o niej pod wskazanym tutaj linkiem. A jeżeli będziesz miał pytania, z przyjemnością na nie zareagujemy!

Czasy betonowych pustyń na szczęście odeszły w przeszłość. Zobacz nasze propozycje: .

Kraków

Apartamenty Warszawa oferuje w sercu miasta, na Mokotowie i na Woli. Osiedla powstają też na oddalonych rogatkach miasta. W stolicy za luksusowe mieszkanie musimy zapłacić najwięcej w Polsce – ceny wynoszą ponad siedem milionów PLN. Mieszkanie w przedwojennych odremontowanych kamienicach można znaleźć m.in. na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu. Koszty za metr kwadratowy bywają wyższe, niż dwadzieścia tysięcy złotych.

W innych częściach kraju można zobaczyć tańsze apartamenty. Świnoujście jest miejscem, w którym ekskluzywne lokale są budowane przeważnie w oddaleniu od centrum, w okolicy terenów zielonych. Ceny zdarzają się być tu nawet 2-krotnie mniejsze, aniżeli w stolicy. Można zwyczajnie wstukać w wyszukiwarkę „apartamenty Świnoujście”, aby się o tym przekonać – więcej informacji.

Z innej strony przedstawia się Kraków Apartamenty w tym znanym na całym świecie mieście są tylko odrobinę tańsze niż w Warszawie co widać gdy wyszukamy „apartamenty Kraków”. Ceny oscylują w okolicach 5-6 milionów PLN. Apartamenty w tym prapolskim grodzie szczególnie chwalą sobie cudzoziemcy.