Motoryzacja i samochody

Wyposażenie samochodu

Wyposażenie samochodowe sprzedawane przez kluczowych na świecie dystrybutorów z gałęzi motoryzacyjnej to istotna rzecz, którą każdy kierowca musi przemyśleć. Wśród elementów, o których piszemy znajdują się dywaniki samochodowe, kosmetyki do pielęgnacji samochodu, oświetlenie czy elementy dodatkowe (np.

To zagadnienie jest dla Ciebie ciekawe? Kliknij odnośnik tutaj (http://www.lontex.pl/cennik-e-toll), a poznasz dane na opisywany wątek, który na pewno Cię zainteresują.

apteczka). Które z nich to „must have”, a co nam się po prostu może przydać?

Chevrolet

Autor: Mototarget.pl
Źródło: © Mototarget.pl

Elementem obecnym we właściwie każdym samochodzie są wszelkiego rodzaju dywaniki przeciwpoślizgowe aristar czy maty do bagażnika. Dostępne są one zarówno dla wielu modeli i marek samochodów jak też w różnych opcjach materiałów i wykończeń. W zależności od pory roku czy naszych preferencji możemy potrzebować dywaniki samochodowe gumowe zimową porą pod stopy czy welurowe podkładki do komory bagażowej do przewiezienia delikatnych towarów, które lekko zarysować.

Dalszymi elementami będą oczywiście kosmetyki do aut, czyli różnych marek woski połyskujące, detergenty czyszczące czy perfumy i choinki zapachowe. Jeżeli nie zamierzamy wydawać za wysokich kwot na myjnie koniecznym będzie kupić te akcesoria i znaleźć odpowiednie miejsce z dostępem do wody. Dobre uzupełnienie to także czyścik ze ściągaczką wody. Przyjemny zapach pozwoli nam nie skupiać się na trudach przejażdżki.

Do przedmiotów, które niezbędnym jest mieć, a co więcej, lepiej posiadać je w większej ilości należą świetlówki. Dzięki temu w razie zużytej żarówki będziemy mogli ją zastąpić bez pomocy innych czy też wykorzystać w warsztacie nie poświęcając tygodnia na sprowadzenie adekwatnego typu do posiadanego przez nas samochodu.

Pożar w samochodzie

Autor: qwrrty
Źródło: http://www.flickr.com

Zgodnie z przepisami w aucie musimy mieć do dyspozycji również gaśnicę, zestaw pierwszej pomocy oraz trójkąt ostrzegawczy, użyteczne w razie wypadku. W przypadku problemów z pojazdem (pęknięta opona, kłopoty z płynami lub kłopoty ze startem) niezłym pomysłem będzie również nabyć źródło światła, klucz do kół, podnośnik hydrauliczny, linkę holowniczą, ciśnieniomierz oraz kable rozruchowe.

Warto zatroszczyć się o samochód, gdzie często mija nam klika każdego dnia. Przyjemny zapach, estetyczny wygląd i wygoda pozwoli jadącym czuć się komfortowo w tym czasie. Ostatecznie pomimo, że nie każde akcesoria samochodowe aristar potrzebne są we własnym aucie, ale warto zadbać o rozsądne podstawy, jak lepsze dywaniki albo narzędzia konieczne w sytuacjach kryzysowych. myjnie (www.sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/weze_do_myjek_techkar/weze_stalowe_techkar/weze_stalowe_40m_techkar,2,3626)

Źródło: Aristar