Budowa domów

Oklejamy drzwi

Inicjując zmianę wystroju domowego wnętrza, zdarza się, że zapominamy o stolarce drzwiowej, która jest ważnym częścią aranżacji. Niepoprawnie dobrane, niepasujące do całkowitej aranżacji drzwi mogą zniszczyć pomysł na wystrój. Gdy jednak musimy się już mierzyć z takim kłopotem, a wydatki na remont i nowe wyposażenie bardzo nadwyrężyły nasz budżet, warto pomyśleć o ciekawym i stosunkowo niekosztownym rozwiązaniu, jakim są w stanie być fototapety na drzwi.

drzwi

Autor: Plage Vinilos y Adhesivos
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety na drzwi to błyskawiczny sposób na metamorfozę wystroju domowego wnętrza (nowoczesne aranżowanie wnętrz). Wielkoformatowe grafiki upiększające nasze drzwi wejściowe lub wewnętrzne sprawią, że nie będziemy musieli ich wymienić.

Do najpopularniejszych motywów wykorzystywanych na fototapetach należą pejzaże perspektywiczne z motywami florystycznymi i widokami miast, które powodują wrażenie głębi. Bardzo znane i ochoczo stosowane są również wzory torów kolejowych, wąskich uliczek czy leśnych ścieżynek. Dobrze dopasowany motyw fototapety może poprawić odbiór wizualny wnętrza, nadając mu inną wartość, świeżość, a także wygląd.

Znajdź jeszcze więcej odwiedzając:Fototapety na