Budowa domów

Wrocław – dlaczego opłaca się w nim zamieszkać?

Ceny za metr kwadratowy ciągle się kurczą. Cóż, taki to wynik kryzysu. Jak można zauważyć, na krachu gospodarczym ktoś może nieźle skorzystać. Zatem o ile masz pieniądze (ponieważ o dostanie kredytu dziś coraz trudniej) i pragniesz posiadać mieszkanie, polecamy ci niedrogie mieszkania we Wrocławiu.

Czemu warto żyć we Wrocławiu? Przedstawiamy garść mocnych stron:

Stolica Dolnego Śląska to bogata metropolia, która jest znana z dynamicznego rozwoju. Swoje filie utrzymują tu światowe marki. To świetna lokalizacja do zainaugurowania działalności gospodarczej.

Stolica Dolnego Śląska to miasto, które rzadko sypia. Każdy turysta z pewnością zauważy, że działa tu dużo pubów i innych wypoczynkowych przybytków. Bawiących się mieszkańców można zobaczyć na ulicach nawet w tygodniu. Wrocław zdecydowanie pokonuje w tej dziedzinie miasto stołeczne.

Stolica Dolnego Śląska jest miastem, w którym odbywa się sporo wydarzeń kulturalnych. Trzeba wypisać tu m.in. Wratislavia Cantans albo Przegląd przeglądy obiektów budowlanych Piosenki Aktorskiej. We Wrocławiu funkcjonują liczne teatry.

We Wrocławiu każdy wielbiciel zabytków znajdzie wiele atrakcji. Gości zachwyca elegancko odremontowany Rynek, gdzie zawsze są jakieś imprezy. Centrum średniowiecza jest również piękny Ostrów Tumski. Tam właśnie jest położony zielony most zakochanych, gdzie pary wieszają kłódeczki ze swoimi imionami.

A jakie są mankamenty mieszkania we Wrocławiu?

Komunikacja. Niestety, Wrocław jest zazwyczaj mocno zakorkowany. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne jest przekleństwem mieszkańców. Pojazdy ciągle się spóźniają, często panuje w nich tłoczno. Kulawe zarządzanie metropolią – przykładem są uparte zadłużanie budżetu oraz kłopoty ze stadionem. Widać gołym okiem, że zalet jest zdecydowanie więcej. Dlatego już teraz wstaw do Google sformułowanie „deweloper Wrocław” i kup swoje mieszkanie w stolicy Dolnego Śląska!


Wyświetl większą mapę