Pomoc przy budowie,  Porady budowlane

Eleganckie wanny łazienki

wanna

Autor: Coram Poland

Nie ma raczej cudowniejsze rzeczy, niż odprężająca kąpiel w komfortowej wannie po ciężkim dniu pracy. Takiej rozkoszy nie mogą zaznać ci ludzie, którzy posiadają jedynie brodzik. Brak wanny może być konsekwencją małego metrażu lokum – częsta sytuacja w budownictwie rodem z Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Jednak, jeśli dysponujesz wolnym metrażem, nie myśl długo – zakup wanny to wspaniały wybór.

Pojedyncza wanna [polecamy] to nie koniec kupowania – należy jeszcze kupić akcesoria, takie jak bateria do wanny. Pamiętaj, że wanna powinna się ładnie komponować z projektem pomieszczenia. Nie wolno tworzyć sytuacji, w której wanna ozdobna znajduje się w skromnie pomyślanej łazience. Weź pod rozwagę kolor i styl tego akcesorium. Niektórzy dostawcy oferują pokolorowanie wanien na żądany kolor, może warto u nich zamówić sprzęt.

Bardzo stylowa jest bateria wannowa stojąca. Tego typu baterie są dostępne w rodzimych sklepach w wszelkich barwach i modelach. Wiedz, że bateria wannowa stojąca powinna być wbudowana na dobrze dobranej wannie – z tego powodu łatwiej zamówić za jednym razem pakiet i opłacić montowanie (czytaj więcej) pakietu. Jeżeli nie widziałeś, jak prezentuje się tego rodzaju sprzęt, do Google wklej słowa „bateria wannowa stojąca” i wybierz dział GRAFIKA. Modele baterii stojących poznasz także na witrynach WWW producentów i dystrybutorów armatury łazienkowej.

Na zakończenie tekstu przydatna porada – miej na uwadze, że łazienka powinna być praktyczna. Nie należy umieszczać tam zbyt dużej ilości sprzętów, które mogą znacznie utrudnić chodzenie po niej. Gdy masz większą łazienkę, ten problem cię nie dotyka, jednak niewiele osób posiada taki luksus. Szorowanie w wygodnej wannie może znacznie uprzyjemnić muzyka, dlatego zastanów się nad zainstalowaniem w pomieszczeniu stereo. Uwaga! Sprzęty na prąd powinno się trzymać z dala od samej wanny.