Motoryzacja i samochody

Wypożyczanie samochodu w Krakowie – na biznesowe meetingi

Obecnie turystyka biznesowa staje się coraz popularniejsza. Nie jest to kompletna innowacja. Lecz w Polsce trend na tego typu usługi wchodziła na rynek dosyć wolno. Dawno temu wyjazdy pracowników i pracodawców tego rodzaju miały przede wszystkim cel integracyjny, który poprawiał aspekt komunikacyjny w firmie i na efektywność. Wyjazdy odbywały nie wykraczały poza obręb naszego kraju i miały charakter rekreacyjny. Planowano np. grzybobrania, wycieczki w góry, aktywny wypoczynek nad jeziorem i zabawy podczas grupowych aktywności sportowych. Co się zmieniło?

jazda samochodem

Autor: Bob Mical
Źródło: http://www.flickr.com
Co prawda mnóstwo firm wciąż powiela schemat praktykowany od dziesiątek lat, ale coraz więcej nowoczesnych firm zaczyna wykorzystywać potencjał wyjazdu firmowego w kierunku biznesowym. Integracyjne wyjazdy mają ponadto motywować oraz uczyć.

Chcę przyciągnąć Cię na dobre www (https://www.esoil.pl/p,904,kluber-petamo-gy-193-sprawdzony-smar-do-ozysk-tocznych). To świeża strona, która zawiera mnóstwo dobrych artykułów. Miło będzie również, jeżeli zamieścisz ocenę.

Z tego powodu przyjęły bardziej biznesowy charakter. Podczas pobytu w innym miejscu i korzystaniu z lokalnych atrakcji, pracownicy uczestniczą w praktycznych szkoleniach, które mają wpłynąć na jakość i efektywność pracy. Szkolenia, a nawet całe wyjazdy bardzo często są przygotowywane przez fachowe firmy, a na koniec uczestnicy otrzymują zaświadczenia o nowo nabytej wiedzy.

Ford Taurus

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com

Takie wyjazdy biznesowe dla firmy można zorganizować każdym miejscu, wystarczy dostęp do profesjonalnej, multimedialnej sali konferencyjnej. Każde duże miasto np. Kraków, Wrocław, Warszawa, czy inna silnie rozwinięta miejscowość turystyczna z pewnością dysponuje nie jednym takim miejscem.

Jeśli pracodawca zaplanował dla pracowników rozrywkę wyłącznie na wieczór, po zakończeniu wszystkich szkoleń, w miejscowości o ciekawej historii, na pewno mogą spędzić wolny czas zwiedzając. Aby zdążyć zwiedzić najważniejsze atrakcje warto na kilka godzin wypożyczyć samochód. Każda wypożyczalnia aut w Krakowie (zobacz szczegółowe informacje: ), Wrocławiu i innym dużym mieście na pewno dysponuje odpowiednim pojazdem, który zmieści większą grupę ludzi. Niektóre z aut, np. vany przewiozą komfortowo nawet dziewięć osób. Co warto zobaczyć? Standardowo piękny rynek, sukiennice i Wawel.

Spodobał Cię taki tekst? W takim razie sprawdź ponadto to, tutaj również są tylko świetne informacje, które z pewnością Cię zainteresują.

A na wynajem samochodu można się tanio zrzucić większą ekipą.