Motoryzacja i samochody

Bezpieczna podróż w fotelikudziecięcym z fotelikiem

Przy dzisiejszym, aktywnym trybie życia nie można dac sobie szansę na ustępstwa odnośnie wyboru podróżnego wyposażenia.Tym ważniejsze jest to kiedy chodzi o bezpieczeństwo naszych bliskich.

Autor: Ramatti
Jeśli żądasz bezpieczeństwa Twojej pociechy oraz poszukujesz fotelika samochodowego, który w trakcie podróży gwarantuje ochronę razem z wysokim komfortem, to Romer SafeFix Plus Taupe Grey 9-18kg jest opcją właśnie dla Ciebie. Safe Fix dzięki oryginalnemu kształtowi zapięcia ISOFIX gwarantuje niezrównaną równowagę. Dla ludzi chcących przemieniać stylistykę dla własnych potrzeb, firma Romer wyposażyła swój wzór fotelika w system Keep Cool, co daje możliwość mało skomplikowanej wymiany obicia na inny design.

Zaciekawił Cię nasz wpis? Cieszymy się. Pewnie wyrazisz chęć też przeglądnąć nowe ciekawe treści? Musisz jedynie najechać na łącze do serwisu i voila.

Fotelik Maxi-Cosi Priori Enzo 9-18Kg to niebywale bezpieczny fotelik dla dzieci o wadze 9-18 kg. Sposobem przypinania jest podpięcie samochodowych pasów bezpieczeństwa do przodu do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Priori przyjazny w eksploatacji, jest to kombinacja cech takich jak spory komfort oraz niebywale funkcjonalne rozwiązania projektowe, wielostopniowa regulacja wysokości podniesienia zapięć daje efekt, że Maxi Cosi Priori dostosowuje się ciała każdego dziecka.

Firma Recaro ma w asortymencie produktów bezpieczny . W modelu tum zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Montowany jest przodem w stronę kierunku podróżowania za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego. Jeśli potrzebujesz nowych. ciekawych, a zarazem praktycznych oraz wygodnych rozwiązań, ta możliwość skierowana jest właśnie w Twoją stronę.

Romer to model złożony z napompowanych nowoczesnych poduszek powietrznych zmniejszających w niebezpiecznej sytuacji siłę uderzenia o ponad 25 %. Innowacyjny sposób zainstalowania pasów daje doskonałe ułożenie pasa bezpieczeństwa na wszystkich partiach ciała malucha. Klamry ISOFIT w dużej mierze ułatwiają montaż oraz chronią przed drganiami powstałymi na skutek jazdy na przykład na bezdrożach. Fotelik ten posiada również miękkie oraz przytulne w dotyku obicie, które w każdej chwili można odpiąć w celu wyprania.