Budowa domów

Przejdź do nowych trendów przez swoje drzwi

Drzwi to pierwszy element jaki zwraca uwagę wchodząc do domu – zarówno te na zewnątrz jak również te w środku domostwa. Od nich zależy komfort, wygoda i prezencja i design naszego domostwa. Przede wszystkim każda osoba chce, aby jego drzwi były użyteczne przez wiele lat. Inwestując w nowe drzwi istnieje dylemat, który typ z nich wybrać zakupić, w taki sposób, żeby spełniały wszystkie te funkcje.

Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen

Autor: Classen
Źródło: Classen

Z tymi wyzwaniami zmierzyły się przedsiębiorstwa DRE i Classen, które posiadają w swym asortymencie modele świetne pod wieloma względami. Firma Dre jest marką porządnych oraz ładnych drzwi wewnętrznych. Dla klientów pragnących wpuścić nieco światła do domu przedsiębiorstwo posiada w asortymencie Drzwi DRE Vetro A5. Są one bardzo proste w montażu. Wykonane są z drewna iglastego, lub płyty. Drzwi zwieńczone są ładną okleiną, która rozjaśnia je i wprowadza nieco kontrastu. Zblizoną, aczkolwiek różniącą się propozycją są drzwi – wróć – DRE Vetro A9. Stworzono je z płyty MOD oraz umocniono je sklejką. Dodatkowo – tak jak w poprzednim modelu – znajduje się na nich szyba ozdobna. Są to drzwi ( zobacz drzwi łódź) stworzone do pokoju dziecięcego. Uczynią pokój jaśniejszym oraz będą idealnie pasowały do pokoju dziecka.

Następna firma – Classen ma w swym asortymencie paneledo podłóg, akcesoria drewniane i drzwi. Ich ciekawą propozycją dla koneserów klasycznych wzorów
powstał model drzwi Classen Century. Ich niebywałym atutem jest klasyczny wzór, który komponuje się wspaniale z każdym domem. Drzwi stają się częścią ciekawego wyposażenia domu. Wyprodukowanie także z drzewa iglastego albo płyty MDF powoduje, że są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. Drzwi zaopatrzone są w matowe szyby, które wpuszczają do pomieszczenia sporo światła.

Ostatnia propozycja – drzwi Family Door Century to produkt marki Family Door. Produkt dedykowany jest dla ludzi ceniących sobie szyk połączony z prostotą. Stworzone w barwie ciepłego brązu spowodują, że nasz dom zyska na przytulności.
Wersja niezwykle ekonomiczna – niska cena idzie w parze dobrą jakością, którą chwalą sobie użytkownicy.