Budowa domów

Jakie są właściwości polecanego dewelopera? Przekonaj się!

Wizerunek ponad wiedzą specjalistyczną. Tak w skrócie możemy zestawić kluczowe cechy polecanego dewelopera. W kształtowaniu marki firmy ponad wiedzę branżową (swoją drogą nieocenioną) dewelopera stawiamy coś w rodzaju wymogów „miękkich”.

mieszkanie na sprzedaż

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Bezcennym narzędziem weryfikacji dewelopera jest możliwość sprawdzenia doświadczenia i rekomendacji od podwykonawców. Tak, ważne znaczenie ma tutaj wizerunek. Czyli kwestie przede wszystkim wykańczania mieszkania Rzeszów, czy np. nowi lokatorzy budynków będą zadowoleni z inwestycji w dłuższej perspektywie czasowej. Szeroko rozumiane zaufanie nie odnosi się tutaj jedynie do naturalnych instynktów. Przebieg prac budowlano-organizacyjnych może wyjść perfekcyjnie, w atmosferze obustronnej współpracy i zadowolenia stron, podczas gdy kolejne tygodnie ujawnią słabe punkty konstrukcji.

Nie jesteśmy lekkomyślni w sprawach inwestycji mieszkaniowych – zaledwie co dwudziesty mieszkaniec -inwestor wybierze dewelopera bez weryfikacji doświadczenia z budowy i referencji. Sprawy pozytywnych ocen, ilości przeprowadzonych pomyślnie projektów wiążą się z zaufaniem, najważniejszym narzędziem (zobacz frez faba) perswazji i wpływu. Niemal co drugi Polak decydujący się na budowę przez dewelopera stawia na oferty i przekazy reklamowe, które są bogate w pozytywny feed back i obfite portfolio z pomyślnie zrealizowanymi inwestycjami. Co trzeci z nas pragnie, by deweloper Rzeszów był przede wszystkim uczciwy i wykonywał swój zawód z absolutną zgodnością z zasadamietyki.

Wyróżnikiem ofert deweloperskich, na tle innych reklamujących się sektorów, jest faktyczny brak odniesień do celebrytów i autorytetów. To co spotykamy przeważnie w przypadku reklamy auta, elektroniki, lekarstw tak naprawdę nie istnieje przy pośrednictwie mieszkaniowym.

mieszkanie od dewelopera

Autor: University of Exeter
Źródło: http://www.flickr.com

Zamiast używania głosu znanego i rozpoznawalnego publicznie celebryty, mówcy, czy polityka deweloper Rzeszów preferuje głos mieszkańca, któremu to zbudował mieszkanie. Liczy się w tym nie tylko klient bezpośredni. Kilka negatywnych komentarzy od członków rodziny okaże się rysą na referencjach, która może ciągnąć się przez lata wykonywania tej profesji. A wybór mieszkań tylko przez opinię, w przypadku pośredników mieszkaniowych jest bardzo znikome, wynosi tylko jeden procent.