Pomoc przy budowie

Hale sportowe – Remont

Modernizując lub remontując nawierzchnie sportowe, trzeba wiedzieć na to, żeby spełniały swoje zadanie i były bezpieczne, podczas ich używania. Nie mogą się również ścierać.Podczas zajęć sportowych nikt nie może doznać przez jej wadliwą konstrukcję żadnej kontuzji.

Interchemol S.A.

Źródło: www.interchemol.com.pl

Każda nawierzchnia sportowa (np. ) bardzo się od siebie różni, ze względu na potrzebę uprawiania wszelakich dziedzin sportu. Na przykład są podłogi zrobione z materiały syntetycznego, wykorzystywane przy budowie sal gimnastycznych na przykład w szkołach lub ośrodkach sportowych. W przypadku rekonstrukcji nawierzchni sportowej trzeba wiedzieć, aby zapmateriałami (zobacz kontynuuj)iał wysoki poziom płaszczyznowego wyciszenia energii udarowej. Są także nawierzchnie zewnętrzne typu sztuczna trawa, które muszą być wykonane w taki sposób, by nie ulegały pod presjąwpływów zewnętrznych. A także w wyniku upadku jej struktura nie powodowało obtarć.

Do klejenia podłoży oraz ciężkich fragmentów konstrukcji potrzebny będzie klej poliuretanowy. Jest to szybkoschnący klej o beżowej barwie, który przede wszystkim cechuje się bardzo wysoką odpornością na czynniki mechaniczne. Ma bardzo dobre właściwości wypełniające. Schnie około 24 godzin i potrafi wytrzymać bardzo wysokie temperatury. Idealnie nadaje się do klejenia drewna oraz materiałów drewnopochodnych np.: drzwi, schody.

Klei również różne konstrukcje ogrodowe. Klej poliuretanowy (np. ) sklei także części metalowe, aluminiowe, miedziane lub też stali nierdzewnej oraz narzędzia zrobione z kamienia sztucznego i naturalnego. Powiąże ze sobą równieżnienaturalne czy lub materiały izolacyjne.Tubka takiego kleju wytrzymuje bardzo długo i nie posiada żrących i niebezpiecznych rozpuszczalników. Można go kupić w każdym sklepie z asortymentem remontowym.