• Bez kategorii

  Jak wybrać zimowe opony?

  Za oknem lato w pełni, upały i nikt z nas z pewnością nie myśli o śniegu i ujemnych temperaturach, a tymczasem to doskonały czas, żeby zaplanować zakup nowych opon zimowych do samochodu. Wielu pośredników sprzedaży w tej części roku wyprzedaje je po niższych cenach. Oczywiście są to nieużywane opony, w doskonałym stanie, ale sprzedawcy muszą opróżnić magazyny przed przyjęciem tegorocznych modeli. Dlatego też urządzają wyprzedaże.

 • Motoryzacja i samochody

  Porządki, remonty i konserwacja na wiosnę.

  Początek wiosny to okres porządków. Kto nie myśli o odnowieniu farby na ścianach w naszym mieszkaniu, gruntownym odkurzaniu najdrobniejszych zakamarków, zmianie firanek, dezynfekcji terakoty czy nareszcie wystawieniu na powietrze kołdry? Oczywiście solidny porządek jest konieczny dla zachowania czystości i chroni nas i nasze dzieci przed chorobami.

 • Bez kategorii

  Kiedy wymienić opony letnie na zimowe?

  Zawsze, mniej więcej w w pierwszym lub drugim tygodniu grudnia, duża liczba kierowców rozważa czy nadszedł już właściwy czas by wymienić opony letnie na zimowe. Jednakże, coraz większa grupa osób opierając się na doświadczeniu, że zima umie wszystkich całkiem nieźle zaskoczyć, nie odkłada tej decyzji na ostatnią chwilę, ale odpowiednio wcześniej zabiega o to, by kupić odpowiednie opony zimowe oraz zamówić termin w warsztacie na ich wymianę.

 • Znaczenie przemysłu

  Zalety oryginalnych opon zimowych

  Każdy, kto kiedyś miał styczność z kierowaniem pojazdu mechanicznego w złych warunkach pogodowych wie, że pewna jazda w tego typu warunkach, bez odpowiedniego sprzętu jest praktycznie rzecz biorąc niemożliwa. Grudzień jest okresem ogromnie newralgicznym pod tym kątem, jednak jeśli odpowiednio się do jazdy przygotujemy, będziemy w stanie przetrwać ją bez uszczerbku na własnym zdrowiu i stanie technicznym naszego samochodu.