• Znaczenie przemysłu

  Zalety oryginalnych opon zimowych

  Każdy, kto kiedyś miał styczność z kierowaniem pojazdu mechanicznego w złych warunkach pogodowych wie, że pewna jazda w tego typu warunkach, bez odpowiedniego sprzętu jest praktycznie rzecz biorąc niemożliwa. Grudzień jest okresem ogromnie newralgicznym pod tym kątem, jednak jeśli odpowiednio się do jazdy przygotujemy, będziemy w stanie przetrwać ją bez uszczerbku na własnym zdrowiu i stanie technicznym naszego samochodu.

 • Bez kategorii

  Kiedy wymienić opony letnie na zimowe?

  Zawsze, najczęściej w ostatnim tygodniu listopada, spora grupa kierowców rozważa czy nadszedł już odpowiedni czas by wymienić opony letnie na zimowe. Jednakże, coraz więcej osób bazując na doświadczeniu, że zima może nas całkiem nieźle zaskoczyć, nie odkłada tej decyzji na ostatnią chwilę, i o wiele wcześniej stara się kupić dobre opony zimowe oraz zamówić termin w warsztacie na ich wymianę.

 • Bez kategorii

  Jak wybrać zimowe opony?

  Za oknem lato w pełni, upały i nikt z nas na pewno nie rozmyśla o zimie, a tymczasem to świetny moment, by zaplanować zakup nowych opon zimowych do samochodu. Większość dystrybutorów w tej części roku sprzedaje je po okazyjnych cenach. Oczywiście są to nieużywane opony, w idealnym stanie, ale sklepy chcą opróżnić powierzchnie magazynowe przed przyjęciem tegorocznych modeli. Dlatego też urządzają wyprzedaże.

 • Motoryzacja i samochody

  Porządki, remonty i konserwacja na wiosnę.

  Kwiecień to czas wielkiego sprzątania. Większość z nas myśli o odnowieniu tapet w naszym mieszkaniu, solidnym sprzątaniu wszystkich zakamarków, wymianie firan, wypraniu dywanów czy końcu wystawieniu na powietrze kołdry? Oczywiście większy porządek jest potrzebny dla zachowania czystości i zabezpiecza członków naszej rodziny przed rozwojem drobnoustrojów.